MEVLÜT PROGRAMI
24.07.2024
İlçe Müftümüz Hüseyin İpek ve İlçe Vaizimiz Recep Yıldız, önce Ganibeyler Köyünde merhum Ramazan Yılmaz adına yapılan mevlid programına katıldı. Ardından da Yeniören Köyü İlyaslar Mahallesinin düzenlediği Aşure programına katıldı.
OVACIK ESKİ MÜFTÜSÜNDEN YENİ MÜFTÜSÜNE ZİYARET
İLÇE MÜFTÜMÜZ HÜSEYİN İPEK CUMA NAMAZINI KIŞLA KÖYÜ PAZARYERİ MAHALLESİ CAMİSİNDE KILDI
04.03.2024
MİRAÇ KANDİLİ
05.02.2024
Aile ve Dinî Rehberlik Büro/Merkezlerinin Tanıtılması
05.06.2023
Vaaz ve İrşat Programları
Hac ve Umre Hizmetleri
Tanıtım
Hutbeler
Dokümanlar
Nikah İşlemleri
Münhal Kadrolar
Andolsun ki vaktiyle Lokmân'a şu hikmeti vermiştik: "Allah'a şükret, O'na şükreden kendi iyiliği için şükretmiş olur; nankörlük eden de bilmelidir ki Allah'ın hiçbir şeye ihtiyacı yoktur, O her türlü övgüye lâyıktır.
((Lokmân, 31/12))
Resûlüllah (s.a.s.) torunu Hasan için akîka kurbanı olarak bir koyun kesti ve kızına şöyle dedi: "Fâtıma! Onun başını tıraş et ve saçının ağırlığı kadar gümüşü sadaka olarak ver."
((Tirmizî, "Edâhî", 20))
Allah'ım! Beni hak yolda sabit kıl. Ahirette hayır terazimi ağır eyle.