11.10.2022

"Peygamberimiz, Cami ve İrşat" Konulu Konferans

İl Müftümüz Ercan Aksu, Eskipazar da  "Peygamberimiz, Cami ve İrşat" Konulu Konferans Verdi
Eskipazar İlçe Müftülüğü tarafından Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında "Peygamberimiz, Cami ve İrşat" temalı konferans düzenlendi.
Eskipazar Gençlik Merkezi konferans salonunda düzenlenen programa, İl Müftümüz Sayın Ercan Aksu konuşmacı olarak katıldı.
Program; Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından, Kur'an-ı Kerim Tilaveti, İlahi Dinletisi, Eskipazar İlçe Müftüsü Celalettin Taşdelen'in açılış konuşması ve İl Müftümüz Ercan Aksu'nun konferansı ile devam etti.
Eskipazar İlçe Müftülüğümüz tarafından düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi, Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren Din görevlilerine teşekkür belgelerinin verilmesi, hediye takdimi ve hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından program sona erdi.
Konferansa; İl Müftümüz Sayın Ercan Aksu, Eskipazar Kaymakamı Sayın Furkan Korkusuz, Eskipazar İlçe Müftüsü Sayın Celalettin Taşdelen, Kurum Amirleri, Din Görevlileri, emekliye ayrılmış olan Din Görevlileri ve Vatandaşlar katıldı.