05.10.2022

İlçe Müftümüz Sayın Dr. Saim GÜNGÖR'den, İlçe Kaymakamımız Sayın Büşra GÜNEŞ’e “Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası” Ziyareti.

2022 Yılı Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevleri Haftası münasebetiyle, İlçe Müftümüz Sayın Dr. Saim GÜNGÖR, İlçe Müftülük Personelleri M. Şeref ÇALIŞKAN ve Satılmış KAPUKIRAN ile beraber, İlçe Kaymakamımız Sayın Büşra GÜNEŞ’i makamında ziyaret ettiler.
Ziyarette, Camiler ve Din Görevlileri Haftası ile Mevlid-i Nebi Haftasının, aynı hafta içinde kutlanacağını, bu yıl ki temanın Diyanet İşleri Başkanlığımız tarafından “Peygamberimiz, Cami ve İrşad” olarak belirlendiğini ifade eden İlçe Müftümüz Dr. Saim GÜNGÖR, hafta münasebetiyle yapılacak olan etkinlikler hakkında İlçe Kaymakamımız Büşra GÜNEŞ’e bilgi vererek, günün anısına Kur'an-ı Kerim ve Başkanlığımız yayınlarından kitap takdim etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın Kaymakamımız Büşra GÜNEŞ, Mevlid-i Nebi Haftasının hayırlı olmasını, İlçe Müftümüz Dr. Saim GÜNGÖR nezdinde, tüm Diyanet İşleri Başkanlığı camiasının, Camiler ve Din Görevlileri Haftasını tebrik ettiler.